uvaga - Польський Візовий центр

Перейти до змісту

Головне меню

uvaga


НОВА ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ДО ПУНКТУ ПРИЙОМУ ВІЗОВИХ АНКЕТ ДО ПОЛЬЩІ В КИЄВІ
Починаючи з 3 жовтня 2016 року буде запроваджено нову процедуру реєстрації до Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі у Києві, згідно з якою отримання реєстрації відбудеться безпосередньо після оплати в найближчому відділенні Кредо Банку чи Ідея Банку.
Процедура реєстрації до ППВА міста Києва:
Крок 1:
Визначте, чи документи можуть бути подані в ППВА м. Києва (відповідно до прийнятих правил, документи на національні візи можуть бути прийняті на підставі реєстрації у відповідному консульському окрузі, тоді як на Шенген можуть бути прийняті на підставі довідки з місця роботи чи навчання [не стосується віз на роботу].
Крок 2: Відвідайте будь-яке відділення Кредо Банку чи Ідея Банку та передплатіть сервісний збір на підставі оригіналу Вашого закордонного паспорта. У випадку здійснення оплати за члена подружжя / неповнолітніх дітей, надайте оригінали документів, що підтверджують родинні зв’язки та їхні закордонні паспорти.
Під час здійснення оплати оберіть категорію візи (С – віза Шенген, інші цілі крім туризму, наприклад, бізнес, спорт, культура, лікування, відвідини і т.д., Т – віза Шенген туристична, D – Національна віза, наприклад, для роботи, навчання), Код ППВА KV – Київ та вкажіть дійсний номер Вашого телефону. Після здійснення оплати Ви отримаєте унікальний код PTN для реєстрації.
Зауважте, ППВА у Києві приймає документи заявників, які проживають / прописані на території, яка належить до територіальної компетенції Консульського Відділу Посольства РП в Україні, тобто у м. Київ, Київській, Черкаській, Чернігівській чи Кіровоградській області. Отримати більше інформацію про територіальну компетенцію Генеральних Консульств РП в Україні – натисніть тут
ВАЖЛИВО: Просимо впевнитися, що наданий Вами номер телефону є правильним та доступним та належить Вам. У випадку, якщо Вами буде наданий невірний номер телефону, здійснення реєстрації буде неможливим, у звязку з чим Вам буде здійснено повернення коштів.
Крок 3:
Протягом 24 години після здійснення оплати, отриманий Код від банку (PTN) буде активований через систему реєстрації. Реєстрація дати і часу подачі документів відбудеться автоматично. Статус банківського коду (PTN) можна перевірити за посиланням https://online.vfsglobal.com/Global-Appointment/Home/GetApplicantStatus/
Крок 4: Після призначення дати на подачу документів оператор колл-центру зв’яжеться з Вами в телефонному режимі з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу (крім вихідних днів).
Крок 5: Коли оператор з Вами зв’яжеться він поінформує про автоматично зарезервовану дату і час подачі Вами документів у візовий центр. У випадку, якщо Вами буде підтверджено зазначену дату і час подачі документів, реєстрація буде підтверджена оператором в системі. У зазначений час Вам необхідно буде особисто подати документи до ППВА (список необхідних документів можна знайти за посиланням
http://polandvisa-ukraine.com/).
Крок 6: Якщо запропонована дата на подачу документів не буде Вас влаштовувати, оператор скасує реєстрацію. Наступна дата і час подачі документів буде автоматично вибрані системою і Вам необхідно очікувати наступний дзвінок від оператора колл- центру.
Крок 7: Після повторного дзвінка з колл-центру, оператор поінформує Вас, про другий автоматично зарезервовану дату і час подачі документів у ППВА. У випадку підтвердження Вами дати і часу подачі документів, реєстрація буде підтверджена оператором у системі. У призначений час Вам необхідно особисто звернутись до ППВА для подачі документів.
У випадку Вашої повторної відмови від запропонованої дати і часу подачі документів відповідний код буде деактивовано. Заявнику необхідно буде звернутися до ППВА для повернення коштів. Одночасно Ви можете знову оплатити сервісний збір та отримати нову реєстрацію – у разі необхідності.
Процедура повернення коштів:
• Особисто зверніться до будь-якого ППВА і напишіть прохання про повернення коштів.
• VFS Global перевірить надані Вами дані та надішле відповідні інструкціїї до банків.
• Банки поінформують Вас про можливість отримання коштів за допомогою СМС повідомлення.

Щоб ознайомитися з повною процедурою подачі документів – натисніть тут
Територіальна компетенція Генеральних Консульств РП в Україні:
Консульський Відділ Посольства РП у Києві: м. Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Кіровоградська області
Генеральне Консульство у Львові: Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська області

Генеральне Консульство в Луцьку: Рівненська, Волинська, Тернопільська області
Генеральне Консульство в Харкові: Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Донецька, Луганська, Запорізька області
Генеральне Консульство у Вінниці: Хмельницька, Вінницька, Житомирська, Чернівецька області
Генеральне Консульство в Одесі: Херсонська, Одеська, Миколаївська області, Крим

Важливо знати!
У разі, якщо з Вами не звязалися близько 5 днів від моменту активації Вашого коду ПТН, перевірте, будь ласка, статус Вашої реєстрації за допомогою сторінки https://online.vfsglobal.com/Global-Appointment/Home/GetApplicantStatus/
Якщо статус коду значиться як «У черзі на реєстрацію», це означає, що дата та час подачі документів ще не зарезервовані системою і Вам необхідно очікувати на зміну статусу на «зарезервовано».
Якщо дата і час подачі зарезервовані, але ще не підтверджені, очікуйте, будь ласка, дзвінок оператора колл-центру, що підтвердити реєстрацію. Додаткову інформацію можна також отримати на лінії колл-центру.
Зауважте, заявники, які передплатили послуги ППВА до 03.10.2016 зможуть самостійно зареєструватися на подачу документів онлайн на сайті http://polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment_2.html або на лінії колл-центру за телефонами +38 044 5945496, +38 032 2351776, +38 032 2424564, +38 050 4193010,+ 38 067 3430480 і +38 093 1755503.

Автор: Jan Kowalski
Яндекс.Метрика
Назад до змісту | Назад до головного меню