Новини і повідомлення - Польський Візовий центр

Перейти до змісту

Головне меню

Новини і повідомлення

 
 

15 лютого 2018

Інформуємо вас, що з 1 березня 2018 року буде відмінено систему реєстраціі для заявників, які подають документи на візу Шенген до Польщі у ППВА Луцького та Львівського консульськихокругів. Заявники зможуть подати документи на візу Шенген без попереднього запису безпосередньо до ППВА зазначених округів.

11 грудня 2017

Інформуємо вас, що з 1 січня 2018 року буде відмінено систему реєстраціі для заявників, які подають документи на візу Шенген до Польщі у ППВА Київського, Одеського, Харківського та Вінницького консульстких округів. Заявники зможуть подати документи на візу Шенген без попереднього запису безпосередньо до ППВА зазначених округів.

10 жовтня 2017

Інформуємо, що з 10 жовтня 2017 р. усі заявники, що бажають подавати візову заяву з метою отримання Туристичної візи, під час здійснення оплати пріпей у банку повинні вибирати категорію С – віза Шенген.
Звертаємо Вашу увагу, що згідно рішення Генерального Консульства РП в Україні, усі акредитовані фірми,  з 01.07.2017 р. втрачають акредитацію і для подачі документів, повинні будуть здійснити попередню реєстрацію ППВА на загальних умовах.
Візова інформація

У зв’язку з впровадженням в життя від 11 червня положень , котрі скасовують обов’язок мати візу Шенген для громадян України, котрі отримали біометричний паспорти, з 31 травня Пункти Прийому візових Анкет та польські консульські установи в Україні не будуть приймати візові анкети на візи Шенген на підставі біометричних паспортів у випадку, якщо термін дії візи починається після 10 червня.


Давніші новини

ПОРЯДОК ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ
Дізнатися більше...

 
 
Автор: Jan Kowalski
Яндекс.Метрика
Назад до змісту | Назад до головного меню